a

طراحی شده توسط سپنتا

تماس برای مشاوره رایگان 09111832825

جستجو
فهرست
 

نگهداری از چوب روسی بیرچ( بخش دوم)

خانه > مقالات  > نگهداری از چوب روسی بیرچ( بخش دوم)

نگهداری از چوب روسی بیرچ( بخش دوم)

چوب روسی

چوب روسی بیرچ بسیار کاربردی و مفید است. از این نوع چوب روسی در جاهای مختلفی استفاده می شود. شما می توانید با این نوع چوب ها و الوار ها وسایل منزل و ساخت و ساز های بسیاری را از جمله ساخت کابینت انجام دهید.

در مطالب قبل در مورد نگهداری از چوب روسی بیرچ اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در مقاله قبل گفتیم که باید به خوبی داخل و بیرون کابینت را سمباده بکشید. هنگامی که تمام قسمت ها را سمباده کشیدید باز هم با دقت نگاه کنید تا اگر قسمت هایی از چوب روسی که برای کابینت استفاده شده است، جا مانده است آن را نیز سمباده بکشید. به خاطر داشته باشید که چوب روسی بیرچی که برای ساخت و ساز کاربرد دارد متفاوت است و لایه های کمتری دارد به همین خاطر در هنگام سمباده کشیدن باید با دقت این کار را انجام دهید.

هنگامی که سمباده کشیدن تمام شد باید با یک دستمال یا حوله تمیز و نم دار گرد و غبار و تراشه های چوب را از سطح کابینت پاک کنید.

مرحله سوم/ از جلا دهنده برای اتمام کار استفاده کنید.

حالا که کابینت شما تمیز و مرتب شد می توانید برای اتمام کار از یک جلا دهنده استفاده کنید. با استفاده از یک قلموی رنگ و یا تکه ایی پارچه می توانید جلا دهنده را به سطح چوب روسی بمالید. بهتر است تا خیلی آرام این کار را انجام دهید. هنگامی که کارتان تمام شد باید طبق دستور العمل داده شده صبر کنید تا چوب روسی خشک شود.

مرحله چهارم/ رنگ بزنید.

وقتی جلا دهنده کابینت خشک شد نوبت آن رسیده است تا با یک قلموی رنگ دیگر و یا یک پارچه تمیز چوب روسی را رنگ کنید. سپس اجازه دهید تا رنگ خشک شود بعد کابینت های براق و جذابتان را دوباره نصب کنید.

برای تهیه بهترین انواع چوب روسی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

5 × یک =