a

طراحی شده توسط سپنتا

۰۹۱۱۱۸۳۲۸۲۵

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

نگهداری از چوب روسی بیرچ

خانه > مقالات  > نگهداری از چوب روسی بیرچ

نگهداری از چوب روسی بیرچ

چوب روسی

همانطور که می دانید چوب روسی انواع مختلفی دارد. بیرچ یکی از متداول ترین و معروف ترین نمونه های چوب روسی است. در مطالب قبل شما را با انواع مختلف چوب روسی و همچنین نحوه تمیز کردن چوب روسی بیرچ را به شما آموزش دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نگهداری از چوب روسی بیرچ اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر در آشپزخانه شما از چوب روسی بیرچ استفاده شده باشد برای مثال کابینت ها از بیرچ باشد می دانید چطور از آن ها نگهداری کنید؟

با گذشت زمان ممکن است روی کابینت ها خط و خش بیافتد در این مقاله می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور چوب روسی بیرچ را مانند روز اولش نو کنید. با به کاربردن ترفند هایی می توان به خوبی از چوب روسی بیرچ نگهداری کرد.

مرحله اول/ تمیز کردن چوب روسی

اگر کابینت ها آسیب دیده اند قبل از اینکه آن ها را تعمیر کنید باید به خوبی کابینت ها را تمیز کنید. بعد از اینکه چوب روسی را تمیز کردید با استفاده از یک دستمال و تمیز کننده مخصوص سطوح چوبی، سطوح چوبی مورد نظرتان را تمیز کنید. وقتی این کار را انجام می دهید اطمینان پیدا کنید که هیچ نقطه ایی از کابینت کثیف نمی ماند. می توانید از مواد شوینده طبیعی مخصوص سطوح چوبی برای شستشوی کابینت استفاده کنید.

مرحله دوم/ داخل و بیرن در کابینت را سمباده بکشید.

حالا که چوب روسی را به خوبی تمیز کردید، در کابینت را جدا کند و روی آن را سمباده بکشید. وقتی که در را جدا کردید باید آن را روی یک حوله تمیز قرار دهید. می توانید برای چهارچوب در از سمباده استفاده کنید. به آرامی داخل و بیرن کابینت را سمباده بکشید.

در مقالات بعدی شما را با سایر مراحل نگهداری از چوب روسی بیرچ آشنا خواهیم کرد.

برای تهیه بهترین انواع چوب روسی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

10 − 6 =