a

طراحی شده توسط سپنتا

۰۹۱۱۱۸۳۲۸۲۵

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

آیا چوب روسی بیرچ برای ساخت لوازم خانگی مناسب است؟

خانه > مقالات  > آیا چوب روسی بیرچ برای ساخت لوازم خانگی مناسب است؟

آیا چوب روسی بیرچ برای ساخت لوازم خانگی مناسب است؟

قیمت چوب روسی

همانطور که می دانید چوب روسی بیرچ بسیار کاربردی است. در مطالب قبل شما را با مهم ترین فواید استفاده از چوب روسی بیرچ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این نوع چوب روسی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

آیا می توان از چوب روسی بیرچ برای ساخت لوازم منزل استفاده کرد؟

چوب روسی بیرچ در شمال آمریکا بسیار فراوان است. به خصوص در کانادا و همچنین آمریکای شمالی. این نوع چوب بیرچ بسیار جذاب و با دوام است. به راحتی می توانید چوب بیرچ را رنگ بزنید و هزینه اندکی بپردازید. پلی وود های بیرچ گزینه بسیار مناسبی برای ساخت کابینت میز و نیمکت هستند.

خصوصیات چوب روسی بیرچ

چوب روسی بیرچ بسیار با دوام و مقاوم است و در مقایسه با سایر چوب ها مانند چوب درخت گردو و یا بلوط بسیار کاربردی و محکم است. این نوع چوب بیرچ بسیار کاربردی است و به راحتی شکسته و آسیب نمی بیند. این نوع چوب یکی از مصالح مورد علاقه کسانی است که کار چوب می کنند. چوب روسی بیرچ به راحتی رنگ می شود البته اگر هم رنگ نشود باز جذاب است.

کاربرد های بیرچ

از چوب روسی بیرچ در بسیاری از جاها می توان استفاده کرد اما به طور کلی استفاده از آن در لوازم خانگی بیشتر برای ساخت کابینت و میز و نیمکت است. چرا که این نوع چوب بسیار زیبا و با دوام است و شما می توانید طرح ها و مدل های مختلفی را با این نوع چوب بیرچ بسازید. همچنین می توان گفت که استفاده از آن از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. به دلیل اینکه چوب بیرچ چوبی محکم است می توان از آن در ساخت و ساز نیز استفاده کرد. و از پیچ و مهره به راحتی در ان استفاده کرد.

برای تهیه بهترین انواع چوب روسی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

1دیدگاه

  • مرادی
    پاسخ اسفند ۱۴, ۱۳۹۷ در ۳:۲۹ ب.ظ

    مطالب سایت فوق العاده هستند، متشكرم.

دیدگاه خود را بنویسید

سه − سه =