a

طراحی شده توسط سپنتا

تماس برای مشاوره رایگان 09111832825

جستجو
فهرست
 

کاربرد های چوب روسی

خانه > مقالات  > کاربرد های چوب روسی

کاربرد های چوب روسی

همانطور که می دانید چوب روسی، الوار و چوب بسیار با کیفیتی است که دارای انعطاف پذیری و همچنین مقاومت بسیار بالایی است. در مقالات قبل شما را با برخی از مشخصات چوب روسی از جمله نکات مهم در مورد چوب روسی و همچنین آشنایی با چوب روسی درخت کاج آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چوب روسی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  • برخی از کاربرد های چوب روسی

استفاده از چوب روسی در آشپزخانه

استفاده از چوب روسی در آلات موسیقی

استفاده و کاربرد چوب روسی به عنوان اسنوبرد برای بازی ها و ورزش اسکی

کاربرد چوب روسی به عنوان کفپوش، در، پنجره و همچنین برای دیوار ها نیز می توان از این چوب مقاوم و با کیفیت استفاده کرد.

همانطور که قبلا هم گفتیم از چوب روسی در جاهای بسیاری استفاده می شود. یکی از نکات مهم و قابل توجه در مورد انتخاب چوب روسی و همچنین کاربرد های فوق العاده آن این است که در شرکت بسیار معروف Ikea از چوب روسی برای ساخت اسباب و اثاثیه منزل استفاده می شود.

از درختان قدیمی و کهنسال روسیه در ساخت وسایل برند Ikea استفاده می شود. این برند هر ساله حدود بیلیون ها دلار طبقه و قفسه هایی را با استفاده از چوب روسی تولید شده اند، به فروش می رساند. البته لازم به ذکر است که استفاده از جنکل های روسیه مخالفان بسیار زیادی را دارد چرا که محیط زیست و طبیعت در خطر است. با توجه به این موضوع می توانیم متوجه شویم که چقدر چوب روسی با ارزش است و می توان کاربرد های بسیار زیادی را از چوب روسی توقع داشت.

شما می توانید با استفاده از خدمات و محصولات زر وود بهترین عرضه کننده و وارد کننده چوب روسی با کیفیت ترین الوار ها و تخته های چوبی را تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

هفت + 17 =