a

طراحی شده توسط سپنتا

تماس برای مشاوره رایگان 09111832825

جستجو
فهرست
 

مهمترین نکات چوب روسی

خانه > مقالات  > مهمترین نکات چوب روسی

مهمترین نکات چوب روسی

چوب روسی

درخت چوب روسی یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین چوب های موجود در بازار جهانی است. به همین دلیل، این چوب از محبوب ترین چوب ها در صنایع مبلمان سازی، کاغذ، بسته بندی و ساخت و ساز، به شمار می رود. در این مطلب برای شما از مهمترین نکات چوب روسی خواهیم گفت. شما می توانید برای خواندن مطلب واقعیت هایی درباره ی چوب روسی، به سایت مراجعه نمایید.

چوب روسی؛ بیوگرافی!

Spruce یکی از مهمترین درخت های اروپا است. به همین دلیل در صنایع مختلف کاربرد داشته و استفاده های فراوانی از آن شده است. این درخت بیشتر در مناطق کوهستانی شمالی، مرکز و جنوب اروپا یافت می شود. در شرق، این درخت تنها متعلق به روسیه است و بخش عمده و زیادی از آن در این کشور رشد و نمو پیدا می کند. درخت spruce در بخش های شمالی آمریکا و آسیا نیز وجود دارد.

spruce که در صنایع چوبی استفاده می شود، بیشتر از جنگل ها نبوده و در محیط های بزرگ رشد پیدا می کند. این درخت به سرعت رشد کرده و می توان گفت که 30 درصد از مناطق جنگلی اروپا متشکل از این درخت می باشد. به همین دلیل، این چوب در اروپای مرکزی یکی از مهمترین چوب ها در تجارت به شمار می رود.

نمای چوب

رنگ این درخت روشن است. هرچند ممکن است بعضی از آنها شیری یا کالباسی و بعضی دیگر در رنگ های گرم مانند قهوه ای و زرد باشند. سطح این چوب ها با شکل زبانه ای و یا شاخه های راه راه، ساختار روشنی دارند. حتی در برخی از این چوب ها، سوراخ میان گره نیز واضح است.

درخت چوب روسی

کارکرد چوب Spruce

اسپروس های خشکِ تازه می توانند با هر دستگاه های چوب بری(ماشینی یا دستی)، کار کنند. این درخت سبک وزن، صاف و بسیار انعطاف پذیر است. هرچند خیلی زود خشک می شود اما به سختی می توان روی آن خراش ایجاد کرد.

درخت چوب روسی در صنایع تجاری مانند سقف سازی، داربست و تیرسقف کاربرد فراوانی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

پنج × یک =