a

طراحی شده توسط سپنتا

تماس برای مشاوره رایگان 09111832825

جستجو
فهرست
 

انواع مدل های چوب روسی

خانه > مقالات  > انواع مدل های چوب روسی

انواع مدل های چوب روسی

چوب روسی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی انواع مدل های چوب روسی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین تفاوت های چوب روسی با کاج پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

چوب روسی چند مدل دارد؟

در ابتدا باید گفت که چوب روسی در مدل ها و نوع های مختلف دسته بندی می شود. از این میان می توان به چند  مدل معروف و کاربردی اشاره کرد.

این درختان در مناطق شمالی و روسیه بسیار پیدا می شوند.

نمونه های مختلف چوب های روسی

چوب قرمز روسی

چوب قرمز در مناطق جنگلی آکادین و در ناحیه ی درختی بسیار رشد می کند. این نمونه درخت در بسیاری از مناطق رشد کرده و در مکان های مرطوب بیشتر نمو و پرورش می یابد. زیستگاه این نمونه درخت ها در کانادا و کارولینای شمالی غربی است.

این درخت در خاک ها و مناطق مرطوب رشد می کند اما در باتلاق ها و دامنه های سنگی نیز یافت می شود. این درختان 400 سال نیز عمر می کنند.

چوب آبی

این نمونه چوب ها از درخت های آبی کلرادو می باشند. عادت انشعاب افقی داشته و در زیستگاه بومی خود از 75 فوت بلندتر است. اما در طبیعت و مناطق دیگر معمولا 30 تا 50 فوت رشد می کند. پس از پیوند، حدود 12 اینچ در سال رشد کرده اما ممکن است این رشد کند تر رخ دهد. شاخ و برگ های آن، خوشه های نرم بوده و هنگامی که آنها لمس می شوند، سخت و سفت می شود. محدوده ی رشد آنها از 10 تا 20 فوت می باشد. این نمونه چوب پر طرفدار بوده و به دلیل سختی و سفتی که دارد منظره و چشم انداز زیبایی را رقم می زند.

انواع چوب روسی

چوب مشکی

این نمونه چوب ها در محدوه ی وسیعی گسترش یافته و معمولا در مرز شمالی درختان در آمریکای شمالی رشد پیدا می کنند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص چوب روسی و انواع آن برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید