a

طراحی شده توسط سپنتا

تماس برای مشاوره رایگان 09111832825

جستجو
فهرست
 

واقعیت هایی درباره ی چوب روسی

خانه > مقالات  > واقعیت هایی درباره ی چوب روسی

واقعیت هایی درباره ی چوب روسی

چوب های روسی

در این مطلب می خواهیم از باورها و واقعیت هایی که درباره ی چوب روسی مشهور و معروف هستند برای شما بگوییم. با ما همراه باشید تا از این چوب بیشتر بدانید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب آیا چوب روسی چوب با دوام یا نرمی است، به سایت مراجعه نمایید.

چوب روسی

این چوب از درختان همیشه سبز و از شاخه ی درختان کاج است. قدیمی ترین و فسیل ترین درخت این چوب متعلق به دوره ی پالیوسین و در آمریکا شمالی پیدا شده، در جایی که احتمال می رود ریشه ی آن در آنجا بوده است. امروزه 35 نوه درخت از چوب روسی وجود دارد که در مناطقی با شرایط جوی معتدل و مناطق شمالی با شرایط آب و هوایی سرد، پیدا می شود. این چوب ها بیشتر به عنوان درخت تزئینی کاشت شده و به عنوان منبع چوب با دوام و با کیفیت استفاده می شود.

واقعیت های جالب:

بیشتر این چوب ها به طول 60 تا 200 متر طول رشد دارند. نوع دیگری از این درخت ها هم هست که قد آن تا 300 متر هم می رسد. به لطف شاخه های فراهمی آن، شکل این درخت ها مخروطی شکل است. این درختان به سرعت رشد می کنند؛ از 6 تا 11اینچ در هر فصل، هرچند بعضی از آنها در سال تا 60 اینچ هم رشد می کنند.

این درختان برگ های سوزنی مانند دارند که به صورت مارپیچی بر شاخه ها رشد کرده اند. بعد از 4 تا 10 سال این برگ ها می ریزند.

چوب روسی

هر کدام از این درختان مخروط مذکر یا مونث دارند. مخروط های مونث بعد از سه سال گرده افشانی دانه ی کامل از خود می دهند. برادران رایت برای اولین بار از این چوب برای ساخت هواپیمای خود با نام “فلایر” استفاده کردند.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی برخی از واقعیت های چوب روسی برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بیست + پنج =